HRONIKA

Nezavisne dnevne novine

Partizan savladao Novi Pazar i ponovo se odmakao od Zvezde

Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar u Humskoj rezultatom 2:0 u meču 19. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su bili dominantniji tim što, verujemo, nije preveliko iznenađenje, ali tu prevagu u polju nisu uspeli da pretvore u prednost i u rezultatu u prvih 45 minuta fudbala.

Ekipa Aleksandra Stanojevića nije stvorila preveliki broj prilika u ovom delu, no već u nastavku to je kompenzovano golovima.

Štaviše, pogotke su postigli upravno oni fudbaleri koji su na teren stupili na odmoru.

Prvo je pogodak postigao Milovanović u 50. minutu, da bi devet minuta kasnije iz jedanaesterca pogodio i Nemanja Jović.

Stanojević: Nemojte odmah da hvalimo mnogo…

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan posle pobede protiv Novog Pazara u Superligi Srbije.

„Oni su čvrsta i tvrda ekipa. Nije slučajno što nisu izgubili nekoliko utakmica. Mi smo bili strpljivi, na kraju smo pobedili i zadovoljni smo“, rekao je Stanojević posle meča.

Trener Partizana se posebno osvrnuo na partiju mladog fudbalera koji je postigao pogodak.

„Nemojte odmah da hvalimo mnogo. Dobar je, svaka čast. Doneo nam je mnogo važan prvi gol i otvorio utakmicu, ali polako“, zaključio je Stanojević.